Deprecated: Function split() is deprecated in /main.php on line 41
Kariera • Komtech - Rozwiązania IT od 1986 roku

Przejdź do:

Komtech

Wyszukiwarka

Kariera

 Ciągle zmieniające się otoczenie, w którym funkcjonują współczesne przedsiębiorstwa, motywuje Komtech do ciągłego rozwoju, a co za tym idzie do polepszania naszej oferty. Dlatego właśnie zatrudniamy osoby, które z jednej strony kontynuują wieloletnie tradycje naszej firmy, jednocześnie wnosząc swoją kreatywnością nowe inicjatywy na rzecz stałego rozwoju organizacji. Poszukujemy ludzi, dla których praca nie jest obowiązkiem, ale drogą do realizacji marzeń i ambicji.

W młodych siła

Podczas gdy wiele firm poszukuje osób młodych i doświadczonych, my zdajemy sobie sprawę z tego, że w polskich realiach spełnienie takich założeń jest niemożliwe. Dla nas najważniejsze jest przede wszystkim solidne przygotowanie akademickie i potencjał intelektualny kandydata. Od młodych ludzi nie wymagamy doświadczenia zawodowego. Co roku w Komtechu pierwsze kroki zawodowe stawia kilku studentów i absolwentów, którzy w otoczeniu doświadczonych kolegów i koleżanek szybko zdobywają nowe kwalifikacje i umiejętności. Organizujemy praktyki i staże absolwenckie, z których corocznie korzysta wiele młodych osób. Stawiamy na potencjał i ambitne podejście do pracy, które są wystarczające, aby odnieść tak pożądany we współczesnych czasach sukces.

Rozwój pracowników = Rozwój firmy

Doskonale wiemy, że rozwój pracowników wpływa na rozwój całej firmy. Dlatego też organizujemy szereg różnego rodzaju wewnętrznych kursów i szkoleń, dzięki którym nasi pracownicy mogą pogłębiać i zdobywać nową wiedzę. Ponadto umożliwiamy wymianę doświadczeń oraz szerszą edukację przez udział w zewnętrznych szkoleniach, konferencjach naukowych i technicznych, zarówno w kraju, jak i zagranicą.

Stawiamy na zaufanie

Nasze doświadczenie pokazuje, że najciekawsze projekty rodzą się w głowach ludzi o nieograniczonej wyobraźni. Dlatego właśnie jesteśmy otwarci na innowacyjne pomysły naszych pracowników, których darzymy ogromnym zaufaniem. Także nowi pracownicy już w pierwszych dniach pracy poprzez sprawną realizację powierzonych im zadań, mogą zdobyć nasze zaufanie i przekonać nas do swoich “świeżych” pomysłów i rozwiązań.

 


Deprecated: mysql_escape_string(): This function is deprecated; use mysql_real_escape_string() instead. in /include/cache.php on line 51