Deprecated: Function split() is deprecated in /main.php on line 41
Kultura Firmy • Komtech - Rozwiązania IT od 1986 roku

Przejdź do:

Komtech

Wyszukiwarka

Kultura Firmy

Przyjazna atmosfera


Firma Komtech zatrudnia osoby pozytywnie nastawione do życia, dlatego panuje tu niepowtarzalna kultura organizacyjna, której podstawą jest otwartość, zaufanie pomiędzy pracownikami, ich samodzielność oraz spontaniczność działania.

Atmosfera w firmie Komtech zdecydowanie różni się od sztywności, formalności i anonimowości panującej w innych firmach. Wspólnie świętujemy osobiste uroczystości i sukcesy, nawiązując przy tym liczne przyjaźnie, które kontynuujemy także poza murami firmy.

Zero dyskryminacji

Komtech to firma z tradycjami, gdzie  każdy może odnaleźć swoje miejsce. Nie uznajemy żadnego rodzaju dyskryminacji. Przy rekrutacji kierujemy się przede wszystkim najwyższymi umiejętnościami kandydatów i rozpatrujemy ich bez względu na płeć, niepełnosprawność, wiek, rasę, religię czy narodowość.


Dzięki wszelkiej różnorodności naszych pracowników spotykamy się z nowymi sytuacjami, poznajemy nowe zachowania i reakcje, a tym samym uczymy się życia, odpowiedzialności za siebie i innych, pogłębiając nasze relacje.
Dla nas liczy się potencjał ludzki każdego Pracownika.

Imprezy firmowe

Wiemy doskonale, że integracja jest jednym z kluczowych warunków udanej współpracy i sukcesu każdej organizacji. Dlatego wspólnie świętujemy sukcesy zarówno firmy, jak i osobiste. Tradycją są spotkania Wigilijne i Wielkanocne, a także Tłusty Czwartek. Podczas takich spotkań mamy okazję na chwilę zwolnić tempa codziennej pracy,  wspólnie zasiadając do stołu i spędzając ten czas w miłej, przyjaznej atmosferze.

Deprecated: mysql_escape_string(): This function is deprecated; use mysql_real_escape_string() instead. in /include/cache.php on line 51