Deprecated: Function split() is deprecated in /main.php on line 41
O firmie • Komtech - Rozwiązania IT od 1986 roku

Przejdź do:

Komtech

Wyszukiwarka

O firmie

 Komtech Sp. z o.o. jest obecna na polskim rynku od 1986 roku. Przez przeszło 30 lat firma ewoluowała wraz z rozwojem technologii informatycznych, co zapewniło jej wysoką pozycję wśród integratorów systemów informatycznych i dostawców wysokiej klasy biznesowych rozwiązań IT. Zdobyte doświadczenia zaowocowały pogłębieniem wiedzy niezbędnej do zapewnienia wysokiego poziomu jakości oferowanych przez nas rozwiązań, a także na dostosowanie ich do potrzeb Klientów funkcjonujących w nieustannie zmieniającym się otoczeniu.

Komtech stawia na kompleksową i długotrwałą współpracę skoncentrowaną na zrealizowaniu celu biznesowego Klienta. Dzięki profesjonalnej obsłudze naszych Specjalistów oraz świadczeniu szerokiego zakresu usług konsultingowych, doradczych, wdrożeniowych i integracyjnych a także doskonałej opiece powdrożeniowej i serwisowej nasi Klienci mają pewność, że realizowane projekty są idealnie dopasowane zarówno do dynamicznie zmieniających się wymagań rynkowych, jak i potrzeb biznesowych Klienta.

Jako partnerzy czołowych producentów dostarczamy nowoczesne i funkcjonalne rozwiązania własne oraz wysokiej klasy niezawodne produkty i technologie najlepszych Vendorów.

To właśnie tak szeroko rozumiana współpraca pozwala nam przez lata realizować zaawansowane projekty informatyczne, dostarczając innowacyjne rozwiązania  dla dużych i średnich firm z najważniejszych sektorów gospodarki oraz instytucji administracji publicznej, a tym samym stale powiększać grono zadowolonych Klientów.


Deprecated: mysql_escape_string(): This function is deprecated; use mysql_real_escape_string() instead. in /include/cache.php on line 51